inotec Duitsland

Duitsland

inotec Barcode Security GmbH

Havelstraße 1-3

D-24539 Neumünster

Tel.: +49 (0)4321-87 09-0

Fax: +49 (0)4321-87 09-30

info@inotec.de

QR-Code

Uw contactpersonen Verkoop

Stefan Meyer
Stefan Meyer

Technical Sales Director

04321-87 09-38

meyer@inotec.de

QR-Code
Marco Tramm
Marco Tramm

Sales Director

04321-87 09-53

tramm@inotec.de

QR-Code
Christoph Reill
Christoph Reill

International Sales

04321-87 09-99

reill@inotec.de

QR-Code
Marcus Muschke
Marcus Muschke

Senior Sales

04321-87 09-24

muschke@inotec.de

QR-Code
Angelo Prestileo
Angelo Prestileo

Sales

04321-87 09-51

prestileo@inotec.de

QR-Code
Julia Brüggen
Julia Brüggen

Senior Technical Sales

04321-87 09-37

brueggen@inotec.de

QR-Code
Michelle Jacke
Michelle Jacke

Sales

04321-87 09-32

jacke@inotec.de

Uw lokale contactpersonen

Torsten Reschke
Torsten Reschke

Area Sales Manager Oost

04321 8709 36

reschke@inotec.de

Uwe Wohlgemuth
Uwe Wohlgemuth

Area Sales Manager Noord

04321-87 09-59

wohlgemuth@inotec.de

Uw contactpersonen Bestelafhandeling

Wafa Gasmi
Wafa Gasmi

opdrachtafhandeling

04321-87 09-25

gasmi@inotec.de

QR-Code
Katja Firzlaff
Katja Firzlaff

opdrachtafhandeling

04321-87 09-34

firzlaff@inotec.de

QR-Code
Gitte Ramm
Gitte Ramm

opdrachtafhandeling

04321-87 09-41

ramm@inotec.de

QR-Code
Nancy Treptow
Nancy Treptow

opdrachtafhandeling

04321-87 09-35

treptow@inotec.de

QR-Code