Engeland
+++ inotec; al jarenlang AIM-lid en betrokken leverancier van AUTO-ID oplossingen +++ inotec levert onder andere oplossing voor uw magazijn, voor u kratten, pallets en andere lastdragers, voor uw assets en natuurlijk ook identificatieoplossingen voor verschillende processtappen in uw productie en Supply Chain +++
 

inotec Engeland

Großbritannien
inotec Barcode Security Ltd.

inotec House - Viking Close
Willerby, East Yorkshire HU10 6DZ
United Kingdom

Int: +44 1482-654466
Fax: +44 1482-655004
info@--no-spam--inotecbsl.com

QR-Code

Contacten een Engeland

David Stocker

David Stocker

Sales Director

44 1482-654466

david.stocker@--no-spam--inotecbsl.com

Anja Maes

Anja Maes

Administration Director

44 1482-654466

anja@--no-spam--inotecbsl.com

Samantha Wileman

Samantha Wileman

Customer Service

44 1482-654466

sam@--no-spam--inotecbsl.com

Julian Rushbrook

Julian Rushbrook

Key Account Manager

44 1482-654466

julian@--no-spam--inotecbsl.com

Joanne Elm

Joanne Elm

Business Development

44 1482-654466

joanne@--no-spam--inotecbsl.com

Katie Copeland

Katie Copeland

Accounting

44 1482-654466

katie@--no-spam--inotecbsl.com

Hayley Featherstone

Hayley Featherstone

Customer Service

44 1482-654466

hayley@--no-spam--inotecbsl.com