inotec Frankrijk

Frankreich
inotec Barcode Security S.A.R.L.

ZA de Courtaboeuf 12 avenue de Scandinavie
F-91967 Les Ulis

Tel.: +33 1 69 29 81 11
Fax: +33 1 69 29 81 12
info@--no-spam--inotec.fr

QR-Code

Contacten een Frankrijk

Bernard Pagnon

Bernard Pagnon

Sales Director

+33 1 69 29 81 11

pagnon@--no-spam--inotec.fr

Serge Lanot

Serge Lanot

Account Manager

+33 1 69 29 81 11

lanot@--no-spam--inotec.fr

Marion Nette

Marion Nette

Administration

+33 1 69 29 81 11

nette@--no-spam--inotec.fr

Carole Benyakar

Carole Benyakar

Senior Sales Manager

+33 1 69 29 81 11

benyakar@--no-spam--inotec.fr

Manuela Minouflet

Manuela Minouflet

Technico Commerciale

+33 1 69 29 81 11

manuela@--no-spam--inotec.fr

Marlène<br>Caron-Duplessy

Marlène
Caron-Duplessy

Administration des Ventes

+33 1 69 29 81 11

caron-duplessy@--no-spam--inotec.fr

Emmanuelle Barbarit

Emmanuelle Barbarit

Ventes Partenaires

+33 1 69 29 81 11

barbarit@--no-spam--inotec.fr

Contact

© 2012 inotec - made by ideenwerft